WINTERSEIZOEN JUMPING 2022-2023

  

 

 4 december 2022: Startlijsten

Start 10 u

Prijzen voor best verklede in het Sinterklaasthema: 1 prijs voor groep balkjes tem 50 cm pony's, 1 prijs voor groep 60 cm paarden tem 80 cm, 1 prijs voor 90 cm tem 110cm.

De winnaar wordt na het beëindigen van de groep bekend gemaakt.

Vanaf 60/70 cm uitreiking prijzen te paard (beker en rozette).

De tijden zijn richttijden, bij-inschrijvingen nog mogelijk.

10 uur: Balkjes 

Aerts Cédric Sloeber

10.15 uur: 30 cm: pony's

1 Van Rompaey Jayden Taco
2 Aerts Cédric Sloeber
3 Reynders Fleur Cobie
4 Van Rompaey Jayden Taco

10.30 uur: 30 cm: paarden

1 Claes Sien Fury
2 Van Caneghem Nore Tinkerbell
3 Ieroianni Jarne Zuman
4 Van Engeland Julie Marie Uckfield
5 Cristiano Tatjana Ladio

1100 uur: 50 cm: pony's

1 Tops Yoran Aspen Bleu
2 Pignatelli Charlie Juliette Eickenhorst
3 Vanderheyden Sander Rens

11.15 uur: 50/60 cm paarden

1 Cristiano Tatjana Ladio
2 De Coninck Siri Diday
3 Syen Manse Nine one one
4 Huybrechts Chris Choco Bleu vd Vossenberg Z
5 Mannaerts Rhune Joplin d'Horteco
6 Slaedts Tess Sir Camelot
7 Geenen Renske Gemma vd Beekhoeve
8 Lievens Elise Thor
9 Scheiris Jinte Ronja
10 Noël Ashley Sterre Van Koekshof

1200 uur: 60/70 cm

1 Cuypers Kyle AA
2 Clauw Axelle Cointreau
3 Vanderheyden Sander Jethro
4 Brams Kim Twente
5 Pignatelli Charlie Juliette Eickenhorst
6 Mannaerts Rhune Joplin d'Horteco
7 Slaedts Tess Sir Camelot
8 Geenen Renske Gemma vd Beekhoeve
9 Lievens Elise Thor
10 Scheiris Jinte Ronja
11 Noël Ashley Sterre Van Koekshof
12 Liene Quintens Luz
13 Ilaria Barro Almentina
14 Katrien Peeters Uckfield
15 Cuypers Kyle Oo
16 Inori Nijssen Pixie
17 Mina Akyuz Zuman
18 Nico Lekens Fury
19 Dihara Vlems Luna
20 Buvens Julie Swirl
21 Nicolay Hailey Iluna vd Blokhoeve
22 Buvens Julie Swirl
23

Thibault Bours

Kimberly Didden

Luz

Jaguar Van Ter Hilsy

24 Janssen Sterre Peach
25 Michiels Wout Armagedon Z
26 Wauteraerts Manou Flash
27 Michiels Wout Armagedon Z
28 Croonenborghs Isabeau Bartender BB
29 Courtens Destiny Choco
31 Geboers Lorna Silas
32 Vermeulen Lore Amari Z
34 Mentens Sarah Celica Z
35 Clauw Guilia Corleon vh Lijsterhof Z
37 Vanderheyden Sander Amalia
38 Brams Kim Amigo
40 Cuypers Kyle Ff

13.45 uur: 80 cm

1 Geboers Lorna Silas
2 Vermeulen Lore Amari Z
3 Mentens Sarah Celica Z
4 Clauw Guilia Corleon vh Lijsterhof Z
5 Vanderheyden Sander Amalia
6 Brams Kim Amigo
7 Noël Ashley Sterre Van Koekshof
8    
9 Suyckerbuyck Charlotte Fritsos
10 Blanchart Nina Speed van't Swillenhof
11 Abou Hamad Dina Irana
12 Lodewijckx Amber Bambino vd Kempenhoeve
13 Coenen Amber Twinkel
14 Godfrain Elyne Kitsunee
15 Deckers Amelien Whitney VD Hogeborg Z
16 Clauw Axelle Cointreau

1430 uur: 90 cm

1 Noens Ruud Heyco van 't Veldhoven
2 Lodewijckx Amber Bambino vd Kempenhoeve
3 Coenen Amber Twinkel
4 Godfrain Elyne Kitsunee
5 Deckers Amelien Whitney VD Hogeborg Z
6    
7 Michiels Wout Jogo 1
8 Vanderheyden Arthur Magic
9 Loos Thorben K Hosta
10 Huybrechts Chris Rejane vd Cruienvelden
11 Croonenborghs Lucca Bartender BB
12 Blanchart Luna Unico
13 Kemps Marc Winny The Pooh
14 Moreas Maike Pasco
15 Noens Ruud Fierro vd Kwekenhoeve

1515 uur: 100 cm

1 Cuypers Kyle Jef
2 Moreas Maaike Pasco
3 Kemps Marc Winny the Pooh
4 Michiels Wout Jogo 2
5 Cuypers Kyle Rob
6 Moreas Maaike Rapide

1530 uur: 110 cm

1 Maaike Moreas Rapide
2 Kyle Cuypers Pol

22 januari: clubkampioenschap

25 februari: masters

26 februari

 

 

 

 

Partners

Contact

Manege Dagen van het Paard

Walhelmstraat 1,
3920 Leopoldsburg
(ligging)

011 40 29 35

info@dagenvanhetpaard.be

BTW BE 0407.765.630

 

Openingsuren

maandag: gesloten

dinsdag tot zondag: 11.00 tot 00.00 uur